התקשרו כבר עכשיו:
אנחנו נמצאים כאן:
חפשו אותנו:
X

לתיאום אימון ניסיון חינם מלאו פרטים:  אירובי מדרגה

  אימון אירובי מדרגה

  אחד מאימוני האירובי הפופולריים ביותר שיש כיום הוא אירובי מדרגה.

  מדובר בפעילות בעצימות גבוהה שיכולה להתבצע בכמה דרגות קושי והשילוב עם המדרגה הופך את הפעילות למגוונת ומגדיל את טווח האפשרויות שאיתן ניתן לבנות את השיעור. המתאמנים נהנים משיעור שדומה מאוד לריקוד קצבי, עם אנרגיות גבוהות ומוזיקה מקפיצה. מדובר בשיעור מגוון שיש בו למידה של צעדים לכדי ריקוד שלם, מה שהופך את השיעור לכזה שעובר מהר והוא מלא בהנאה. בזכות העצימות הגבוהה ומהירות המתאמנים שורפים לא מעט קלוריות ולכן השיעור נחשב למבוקש ואהוב במיוחד.

  בסטודיו DRIVE בפתח תקווה אימוני מדרגה ברמה גבוהה.

  אירובי מדרגה

  שיעור אירובי מדרגה

  אחד מאימוני האירובי הפופולריים ביותר שיש כיום בכל מועדון או מכון כושר הוא אירובי מדרגה. מדובר בפעילות בעצימות גבוהה שיכולה להתבצע בכמה דרגות קושי והשילוב עם המדרגה הופך את הפעילות למגוונת ומגדיל את טווח האפשרויות שאיתן ניתן לבנות את השיעור. לשיעור זה נרשמים גברים ונשים כאחד, שנהנים משיעור שדומה מאד לריקוד קצבי, עם אנרגיות גבוהות ומוזיקה מקפיצה. מדובר בשיעור מגוון שיש בו למידה של צעדים לכדי ריקוד שלם, מה שהופך את השיעור לכזה שעובר מהר והוא מלא בהנאה. בזכות העצימות הגבוהה והמהירות המתאמנים שורפים לא מעט קלוריות ולכן השיעור נחשב למבוקש ואהוב במיוחד.

  למי כדאי להירשם לשיעורי אירובי מדרגה?

  על מנת לחשוב אם כדאי או מתאים צריך להבין לעומק במה מדובר ואילו מטרות אפשר להשיג בזכות האימונים האלה. אימוני אירובי מדרגה מתאימים למי שיש לו קואורדינציה, שיש לו רמה מסוימת של כושר גופני ושהוא מכיר  תנועות בסיסיות שמשלבות בין צדדים שונים, ידיים ורגליים. צריך להתמיד בדופק גבוה ואין אפשרות באמצע קומבינציית תרגילים לעצור או להפסיק. השיעור נמשך בדרך כלל 45-60 דקות של עצימות גבוהה ועל מנת לשרוף קלוריות ולהשיג מטרות צריך להתמיד בכל פרק הזמן הזה. אין ספק שיש מי שמתמכר ממש לשיעורים אלה ולא בכדי ועבורו זו הדרך לשמור על כושר גבוה ולשפר כל הזמן את הרמה האישית שלו.

  איך בוחרים שיעורי אירובי ומדרגה?

  כאשר בוחנים את מערכת החוגים של מועדון או מכון כושר מסוים חשוב להתעניין בידע והניסיון של המדריכים שאמורים להעביר גם שיעורי אירובי מדרגה. חשוב שהם יהיו בעלי ניסיון רב, מה שיבטיח שהם יוכלו לבנות את הקומבינציות המורכבות והמהנות שבסופו של השיעור הופכות לריקוד של ממש. בנוסף חשוב לוודא שיש שיעורים בכמה רמות קושי על מנת שכל אחד ימצא ויבחר את הרמה שהכי מתאימה למצב שלו ויוכל להשתלב.

  הדרייב כושר בפתח תקווה תוכלו להירשם שיעורי אירובי מדרגה מהנים, קצביים ומקפיצים ולשפר את הכושר הגופני שלכם תוך כדי שריפת קלוריות.

  שירותי שיווק בדיגיטל שירותי שיווק בדיגיטל