התקשרו כבר עכשיו:
אנחנו נמצאים כאן:
חפשו אותנו:
X

לתיאום אימון ניסיון חינם מלאו פרטים:  ליווי תזונתי

  הוא תהליך בו מתנהלים בצורה מאוזנת ובריאה תוך קירוב אל הצרכים התזונתיים היומיים שלך. זה כולל בחירת מזון בריא, שליטה במנות, צריכת מים ושילוב של כמה קבוצות מזון שונות כגון – פירות, ירקות, חלבונים וויטמינים. המטרה היא לשמור על תזונה מאוזנת המספקת את כל המרכיבים התזונתיים הדרושים לגוף בכמויות המתאימות.

  מה המשמעות של ליווי תזונתי?

  מכיוון שמדובר תמיד בתהליך שמבוצע בהתאמה אישית עבור כל אדם הרי שהוא יכול לכלול כמה וכמה פעולות וכמובן שהמטרה בסופו של דבר תהיה אישית. יש מי שירצה ליווי תזונתי על מנת לרדת במשקל, יש מי שיצטרך לבצע שינויים בתזונה שלו בשל שיקולים רפואיים או בריאותיים ויש מי שיחפש את הדרך לשלב בין כושר גופני לבין תזונה מאוזנת כחלק מהיומיום שלו. יש חשיבות לגיל למצב הבריאותי, כמו גם לפעולות שמבצעים בשגרת היומיום. על פי אלה אפשר יהיה לבנות תוכנית תזונתית שגם תהיה מבוססת על מאכלים ומרכיבי מזון שאוהבים לאכול ומתאימים לידע בבישול. חשוב להתמיד בתוכנית כדי לראות תוצאות.

  החשיבות של קבלת ייעוץ מאנשי מקצוע

  מי שמתעניין בתהליך של ליווי תזונתי חייב לפנות אל מי שמתמקצע בתחום זה ויש לו ניסיון רב. זה מה שיאפשר לו להתאים תהליך אישי לכל אחד שמגיע אליו וכמובן שמדובר בנושא מהותי וקריטי שחייב להתבצע על ידי איש מקצוע. כאשר משלבים בין הליווי התזונתי לבין התאמה של תוכנית אימוני כושר הרי שגם עבורה צריך לפנות אל מאמן מקצועי ומנוסה וכך אותו מתאמן יכול להיות בטוח שהוא בידיים טובות ושתמצא עבורו הנוסחה המושלמת.

  בסטודיו DRIVE בפתח תקווה תוכלו לקבל ליווי תזונתי בהתאמה אישית מקצועית ונכונה.

  ליווי תזונתי

  ליווי תזונתי – תוכנית תזונה לירידה במשקל

  מי שרוצה לאמץ אורח חיים בריא ולהקפיד על תזונה נכונה שמשלבת גם שמירה על ביצוע פעילות גופנית צריך להשקיע גם בתחום זה וגם בזה ולהיפגש עם אנשי מקצוע מהתחום על מנת שימצאו עבורו את הדרך הכי טובה ומתאימה לגוף שלו לעבור את התהליך. ליווי תזונתי יכול להיות בנייה של תפריט חדש לאורך היום או השבוע, זאת בהתאמה לפעולות שגרתיות ויומיומיות שהמתאמן מבצע. בדרך זו הוא יכול לבדוק מדי פעם את ההתקדמות בין אם בבחינת המשקל שלו או בערכים של בדיקות דם תקופתיות. חשוב שהליווי יהיה אישי ומותאם עבור כל אדם בנפרד.

  מה המשמעות של ליווי תזונתי?

  מכיוון שמדובר תמיד בתהליך שמבוצע בהתאמה אישית עבור כל אדם הרי שהוא יכול לכלול כמה וכמה פעולות וכמובן שהמטרה בסופו של דבר תהיה אישית. יש מי שירצה ליווי תזונתי על מנת לרדת במשקל, יש מי שיצטרך לבצע שינויים בתזונה שלו בשל שיקולים רפואיים או בריאותיים ויש מי שיחפש את הדרך לשלב בין כושר גופני לבין תזונה מאוזנת כחלק מהיומיום שלו. יש חשיבות לגיל ולמצב הבריאותי, כמו גם לפעולות שמבצעים בשגרת היומיום. על פי אלה אפשר יהיה לבנות תוכנית תזונתית שגם תהיה מבוססת על מאכלים ומרכיבי מזון שאוהבים לאכול ומתאימים לידע בבישול. חשוב להתמיד בתוכנית כדי לראות תוצאות.

  החשיבות של קבלת ייעוץ מאנשי מקצוע

  מי שמתעניין בתהליך של ליווי תזונתי חייב לפנות אל מי שמתמקצע בתחום זה ויש לו ניסיון רב. זה מה שיאפשר לו להתאים תהליך אישי לכל אחד שמגיע אליו וכמובן שמדובר בנושא מהותי וקריטי שחייב להתבצע על ידי איש מקצוע. כאשר משלבים בין הליווי התזונתי לבין התאמה של תוכנית אימוני כושר הרי שגם עבורה צריך לפנות אל מאמן מקצועי ומנוסה וכך אותו מתאמן יכול להיות בטוח שהוא בידיים טובות ושתימצא עבורו הנוסחה המושלמת.

  במועדון הכושר דרייב בפתח תקווה תוכלו לקבל ליווי צמוד הן בנושא כושר גופני ואימונים אישיים והן בליווי תזונתי שישלים את האימונים.

  שירותי שיווק בדיגיטל שירותי שיווק בדיגיטל