התקשרו כבר עכשיו:
אנחנו נמצאים כאן:
חפשו אותנו:
X

לתיאום אימון ניסיון חינם מלאו פרטים:  אימון היט

  אימוני היט – הם אימונים אינטרוולים בעצימות גבוהה המשלבים תרגילי כוח וקורדינציה לפרקי זמן קצרים של בין 20 עד 60 שניות לסט עם מנוחות קצרות של עד 30 שניות. המטרה באימון היא עבודה על התנגדות שרירי הגוף יחד עם שמירה על דופק גבוה, המנוחות הקצרות מאפשרות לנו התאוששות חלקית לא מלאה, האימון מתאים גם לשריפת שומנים, שריפת קלוריות מוגברת בזמן האימון וגם לאחריו, חיזוק השרירים !

  בסטודיו DRIVE בפתח תקווה תוכלו להנות מאימוני היט קצבים ברמה גבוהה שיעזרו לכם להשיג את המטרות שלכם.

  אימון היט

  מה זה אימון היט

  כאשר מגלים מושג חדש בעולם הכושר הגופני והספורט מיד מתעוררת סקרנות טבעית ורוצים לדעת ולהבין האם מדובר בסוג חדש של אימון. כך בדיוק מרגישים כאשר רואים במערכת השעות של מכון הכושר שיש אימון היט ומתלבטים אם להירשם אליו. יש גם מקרים שבהם מועדון הכושר בעצמו מפתח סוגי אימונים שנדרשים ויש להם ביקוש בקרב קהל המתאמנים. אימון כזה יכול להיות שילוב בין פעילות אירובית לאנאירובית וגם יכול להיות אימון אירובי בעצימות גבוהה במיוחד, כזה שמיועד למתקדמים ולמי שכבר עכשיו יש לו רמה גבוהה של כושר גופני. היט היא מילה שמתכתבת ומשתלבת עם רמה גבוהה של אימון ועם האפשרות של לשרוף הרבה קלוריות באימון אחד.

  למי יכול להתאים אימון היט?

  כאמור, חשוב לוודא מה בדיוק עושים באימון, מה הרמה שלו ולאילו מתאמנים הוא מתאים או פונה. יש מי שאוהב את האימונים המונוטוניים יותר כמו היוגה, הפילאטיס או העיצוב והחיטוב ולעומתו יש את מי שמעדיף עצימות גבוהה, דופק גבוה, אנרגיות מטורפות ומוזיקה חזקה. זה בדיוק מה שמציע אימון היט. יש אימוני היט בעזאת מדרגות (סטפ) ויש כאלה שמבוצעים על ידי טרמפולינות אישיות, מה שמשפר אפילו יותר את הוצאת האנרגיה ואת שריפת הקלוריות. אין ספק שמדובר בפורקן אנרגיות גופני איכותי מאד שיכול לשמש כדי להרגיש הרבה יותר טוב אחריו.

  החשיבות של בחירת אימון נכון

  מי שמחליט להתחיל להתאמן ולשפר את הכושר הגופני שלו יודע שמדובר בתהליך לא קצר ולכן עליו למצוא את סוג האימון שיהיה לו נוח ונעים להתמיד בו. יש לא מעט אנשים שרצים או הולכים ומעידים בפה מלא שהם לא נהנים מכך. כאשר מבצעים פעילות שלא נהנים ממנה יהיה קשה מאד להתמיד בה ולכן בחירה של אימון היט צריכה להתבצע אחרי שמבינים היטב מה עושים באימון הזה. ברוב מכוני הכושר אפשר להגיע לאימון ניסיון וכך להתרשם ממה שעושים במהלכו ורק אז לבחור.

  במועדון הכושר דרייב בפתח תקווה תוכלו ליהנות מאימוני היט קצביים ברמה גבוהה שיעזרו לכם להשיג את המטרות החשובות שלכם.

  שירותי שיווק בדיגיטל שירותי שיווק בדיגיטל